Порядок залучення благодійних внесків

У роботі з благодійними внесками ХЗОШ №51 керується постановою Кабінету Міністрів України від 04.08.2000 №1222 (зі змінами) «Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування» та іншими чинними законодавчими документами.

Усіма питаннями щодо залучення та використання залучених коштів у закладі займаються батьки учнів. Працівники ХЗОШ №51 попереджені про дотримання законодавчих документів з даного питання. Ні адміністрація, ні педагогічні працівники закладу не втручаються у діяльність батьківської громадськості, не примушують батьків здавати будь-які кошти.

Питання щодо надання закладу освіти благодійної допомоги може прийматися виключно батьками дитини за власною ініціативою та добровільно.

На сайті ХЗОШ №51 в розділі «Прозорість та інформативна відкритість навчального закладу» щомісячно розміщується інформація щодо залучення та використання благодійної та спонсорської допомоги.

У разі необхідності батьки учнів можуть ще раз переглянути нормативні документи з питань благодійності на офіційному сайті ХЗОШ №51. Крім того, на сайті закладу освіти розміщено пам’ятку батькам, які планують здійснити внески до закладу освіти, роз’яснення щодо інструментаріїв благодійності, реквізити розрахункового рахунку, на який можна перераховувати кошти.