/Files/images/engl.jpg

АНГЛІЙСЬКА МОВА

http://lingualeo.ru/Інтерактивний сайт для вивчення англійської мови. Містить тест, який визначає рівень знань, потім пропонуються вправи, базові курси, необмежена кількість слів для вивчення, 4 інтерактивні тренування тощо.
http://iloveenglish.ru/Відеоуроки, тести, слова за тематикою, ігри, радіо онлайн
http://learnamericanenglishonline.com/Чудовий курс для тих, хто вивчає ангійську мову. Весь запропонований матеріал за рівнями. Пол із США пояснює граматику у свої відео.
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=1670762Програма «Языковой мост», тренажер для вивчення англійської. На диску міститься 31 урок за різними темами, по 10 вправ до кожного уроку та англо-російський словник (64 ООО слів).
https://www.englishclub.comРізноманітні цікаві ігри для вивчення англійської мови, а також англійські кросворди.
http://www.babla.ru/ Онлайн-словник для 26 мов, куди, відповідно, входить і английський.
http://www.study.ru/Онлайн портал по вивченню мов, у т.ч. английської. Відеоуроки, вправи,система вивчення мови онлайн.
http://www.correctenglish.ru/theory/Все необхідне для вивчення та практики англійської мови (теорія, типові помилки, інтерактивні уроки, розмовник, ігри, вирази, тести, навчальна література, ігри тощо)
http://www.englishonlinefree.ru/game.htmlФонетика, лексикологія англійської мови. Уроки, вправи, діалоги, навчальне відео-, аудіо-. Фільми та сералина англійській мові. Підручники, самовчителі, аудіокурси з англ. мови. Телебачення, радіо, пісні на англійській мові тощо.
http://learn-english.ru/ Англійська практика (тренажери, пісні тощо).
http://kopilkaurokov.ru/angliiskiyYazikПрограми, плани-конспекти уроків англійської мови, презентації, казки, позакласні заходи тощо.
http://waytoenglish.net/Тренажер для англійської мови
http://project-modelino.com/language.php?site_language=russian&learn_language=englishВивчаємо англійську з нуля
Кiлькiсть переглядiв: 206