/Files/images/дистанционное обучение.jpg

щодо впровадження дистанційного навчання
у освітній процес на 2019/2020 н.р.

Зміст заходів Термін виконання Відповідальний
1. Проведення бесід з учнями та батьками щодо законодавства України про дистанційне навчання. Упродовж рокуВчителі-предметники, класні керівники
2.Консультації для вчителів школи щодо впровадження дистанційного навчання в навчально-виховний процес Упродовж рокуБармас О.В.
3.Консультація для учнів щодо організації дистанційного навчання Упродовж рокуБармас О.В.
4.Проходження курсів учителями школи з метою підвищення рівня володіння комп’ютерною технікою та технологіями. Упродовж рокуУчителі-предметники
5.Комплектування бібліотеки школи навчальною, довідковою,науково-популярною літературою, що забезпечує дистанційне навчання. Упродовж рокуМалюк Л.О.
6.Проведення нарад, семінарів, засідань з питань впровадження дистанційного навчанняУпродовж рокуГолова методичної ради
7.Розміщення на шкільному сайті корисних посилань на освітні ресурси мережі Інтернет (електронні бібліотеки, предметні сайти та освітні портали). Упродовж рокуДаценко Т.О.