Міжнародний день захисту дітей

Щороку 1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей. Рішення про створення такого свята прийняли ще в 1949 році у Парижі. Така ініціатива була пов’язана з тим, що після Другої світової війни багато дітей у різних країнах залишились сиротами та не мали даху над головою.

Міжнародний день захисту дітей вперше відсвяткували у 1950 році. Тоді до свята долучилися 50 країні. Головна мета цього дня — це привернути увагу урядових установ, різноманітних організацій та суспільства до проблем, пов’язаних із дітьми.

Є навіть спеціальний символ цього дня — це зелений прапор, на якому зображена планета Земля, а довкола неї зображені фігурки дітей різної національності.

1 червня проводять різноманітні заходи для дітей: концерти, майстер-класи, вистави, ігри тощо. А також долучаються до добрих справ, наприклад відвідують дитячі будинки і дарують діткам подарунки, тощо.