Освіта для здоров'я

Програма "Школа сприяння здоров'ю"

Нормативно-правове забезпечення

Конституція України

Конвенція ООН про права дитини

Сімейний Кодекс України

Закон України "Про освіту"

Закон України "Про охорону дитинства"

Закон України "Про повну загальну середню освіту"

Закон України "Про позашкільну освіту"

Закон України "Про дошкільну освіту"

Закон України "Про фізичну культуру і спорт"

Закон України "Про соціальну роботу з дітьми та молоддю"

На допомогу вчителю

Онлайн-курси предмету "Основи здоров'я"

Календар Всесвітніх і Міжнародних медичних дат

Програма "Школа сприяння здоров'ю"

Здорова дитина – майбутнє нашої країни

Історія вітчизняної та зарубіжної освіти показує, що проблема здоров’я молодого покоління набула актуальності від перших кроків становлення людського суспільства.

Національна доктрина розвитку освіти України у ХХІ столітті свідчить, що «пріоритетним завданням системи освіти є навчання людини відповідального ставлення до свого здоров’я та здоров’я інших як до найвищих суспільних та індивідуальних цінностей».

Враховуючи сучасні тенденції розвитку освіти, традиції, що склалися в школі, рівень і структуру дитячої захворюваності, екологічну і соціоекономічну ситуацію, потреби наших учнів у підвищенні рівня загальної культури і культури здоров’я зокрема, колективом закладу сформульована мета своєї діяльності – створення збагаченого освітнього середовища і виховання гармонійно розвиненої особистості, становлення ековалеологічної свідомості, активізація значущих мотивів ведення здорового способу життя, залучення кожної дитини до активної й свідомої участі у творенні свого здоров’я й життя.

Наше завдання – допомогти дитині усвідомити, що тільки дотримання культури здоров’я подарує їй повноцінне, успішне життя. І найголовніше – отримана в школі інформація має стати переконанням, необхідністю й мотивацією майбутнього.

Концептуальна модель закладу
«Школа сприяння здоров’ю»

Здоров’я дитини, формування характеру, виховання в неї корисних навичок та вмінь – найважливіші завдання, які стоять перед вчителями нашої школи. Тому педагогічним колективом створено концептуальну модель навчального закладу – Школи сприяння здоров’ю та її науково - методичне обґрунтування

/Files/images/kvten_2020/ashampoo_snap_2014_02.png