/Files/images/DSC09667.JPG

Школа для кожної людини – це світ розуму, добра, щирої дружби, високих ідеалів!

Особливо це стосується ХЗОШ № 51! 50 років тому вона з’явилася на Павловому полі міста Харкова в той час, коли дітей народжувалося дуже багато. 5 класів на паралелі! І це тоді, коли поруч є ще дікілька великих навчальних закладів. Школа працювала у 2 зміни, проте ніхто не хотів змінювати умови в 51 на більш зручні в іншій школі. І працювати, і навчатися в цій школі було завжди цікаво. Школа була першою і єдиною, яка отримала своє представництво на ВДНГ! Кабінетною системою школа прославилася не лише на весь Радянський Союз, а про нас знали далеко за його межами. Вивчати досвід школи приїжджали делегації з різних країн, навіть із Японії. Кожний кабінет був обладнаний не тільки найсучаснішими технічними засобами, а й багатою бібліотекою, дидактичними матеріалами, розробками уроків. І готувати, і проводити уроки в таких кабінетах було справжнім задоволенням! Стіл вчителя – це пульт. Натиснеш на одну кнопку – закриваються штори, на другу – спускається екран, на третю – включаються кінопроектор і т.д. Сам процес навчання ставав для учнів великою радістю.

Та не тільки заради навчання поспішають учні до школи. Протягом усіх 50 років школа домагається високих спортивних досягнень. А позакласну роботу взагалі важко переоцінити. Хор хлопчиків «Лицарі пісні» 1-10 класів був відомим не тільки в Харкові, а в усьому Радянському Союзі. А сучасна театральна студія «Факел» (керівник Завадська М. Л.) – це не просто студія, а справжній театр. Кожна прем’єра стає визначною подією.

У школі склалася така рідкісна аура, коли добре всім: і вчителям, і дітям, і батькам, і кожному, хто до нас заходить.

Можливо, заслуга в цьому колективу….

А можливо, це Божа ласка!

Сербіна Л. С.