НАШІ ТРАДИЦІЇ

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

/Files/images/images989.jpg1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

/Files/images/sport011.jpgДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

В школі стало доброю традицією святкувати початок нового навчального року, дбаючи про своє здоров'я. Шкільна молодіжна організація "Нове покоління" разом з вчителями фізичного виховання дарує молодшим школярам справжнє спортивне свято!

/Files/images/5084825.png
ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учнi.

/Files/images/00.jpgКОНКУРС ІНСЦЕНІЗОВАНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПІСНІ

Традиційний концерт, в якому беруть участь всі класи середньої і старшої школи! Залишається дивуватись співучості українського народу!

/Files/images/snegovik-na-elke.jpgНОВОРІЧНИЙ КОНЦЕРТ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.
А старшокласники готують святковий концерт, після якого розважаються на дискотеці.

/Files/photogallery/1597/DSC_3696.JPG ТАНЦЮВАЛЬН-СПОРТИВНЕ СВЯТО

Цей конкурс було започатковано у березні 2014 року. В ньому взяли участь учні 1-11-х класів. Це спільна творча діяльність педагогів, батьків та учнів

/Files/images/аа1.jpgСВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті...
... а випускники танцюють прощальний вальс!

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.