СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА

Щелкунова Ірина Вікторівна – практичний психолог-методист, стаж 30 років

/Files/images/Федянина В.О..JPG

Федяніна Вікторія Олегівна - практичний психолог І категорії, стаж 10 років

Соціально – психологічна служба – це спільна діяльність психолога та соціального педагога.

Мета:
сприяння розумінню дітьми і молоддю через просвітницьку роботу переваг здорового способу життя, формування принципів здорового способу життя, стимулювання до самостійного й усвідомленого вибору життєвої позиції, визначення шляхів позитивної соціалізації молоді, здобуття знань, умінь і навичок здорового способу життя та відмова від негативної поведінки, виховання та розвиток творчої особистості, гідного громадянина України.

Основним завданням
служби є забезпечення процесу соціалізації учнів у навчально – виховній діяльності, захист їхнього психічного, фізичного, соціального і духовного здоров’я, сприяння педагогічно доцільному і безконфліктному входженню молодої людини у світ дорослих, підготовка до самостійного життя в суспільстві, попередження і педагогічна корекція вад та відхилень розвитку особистості.