/Files/images/0_b40ff_a85bf4de_S.jpg.png


ГРАФІК РОБОТИ СПОРТИВНИХ СЕКЦІЙ
у 2019/2020 н.р.

№ з/п Назва День занять Час занять Тренер
1 Баскетбол (дівчата) Понеділок

Середа

П’ятниця
15:00-16:30

15:00-16:30

15:00-16:30
Черкасова Т.Є.
2 Художня гімнастика Середа

П’ятниця
16:30 – 20:55 Орел Т.В.
3 Баскетбол (дівчата) Вівторок




Четвер
15:00-15:45
16:00-19:00

15:00-15:45
16:00-19:00
19:00-20:45
(теорія в метод.кабінеті)
Черкасова Т.Є., Бовикіна Л.І.
Черкасова Т.Є.,
Бовикіна Л.І.
Субота
08:30 – 10:00
10:15 – 14:15
Черкасова Т.Є., Бовикіна Л.І.
Неділя 08:30 – 10:00
10:15 – 15:00
Черкасова Т.Є., Бовикіна Л.І.
4 Військово-спортивне багатоборство Вівторок
Четверг
19:15 – 20:45
19:15 – 20:45
Ришковець А.М.

/Files/images/2.jpg

ГРАФІК РОБОТИ ГУРТКІВ
у 2019/2020 н.р.

№ з/п Назва гуртка День занятьМісце занятьЧас занять Керівник гуртка
1 Військово-патріотичний гурток
«Факел»
Вівторок

середа

четвер

п'ятниця

субота
Актова зала14:00-18:00

15:00-17:00

14:00-18:00

12:00-16:00

13:00-17:00
Завадська Марина Леонідівна
2Військово-патріотичний гурток "Влучний стрілець" Понеділок,
середа
Кабінет № 4016:00-19:00Мітасов А.Є.


ГРАФІК РОБОТИ ГУРТКІВ ЦДЮТ №1
на базі ХЗОШ № 51

№ з/п Назва гуртка День занять Місце занять Час занять Керівник гуртка
1 Іграшка (1-4 класи) Середа, П`ятниця Каб. №8 14:30-16:30
16:30-18:30
Оглобліна Т.В.
2 "Рукоділля" (1-4 класи)Вівторок
П`ятниця
Каб. №814:30-16:30Оглобліна Т.В.
3 Початкове технічне моделювання (1-8 кл.) Вівторок, четвер


Середа,
п’ятниця


Середа,
субота




п’ятниця,
субота
майстерні 14.30-18.30

14.00-19.00


16.00-19.00
10.00-13.00


16.00-19.00
13.00-16.00
Харечко Ю.О.
4 Вокальний №1

Вокальний №2
понеділок, четвер
віторок,
п'ятниця
Каб. №25 16.20-19.20
15.10-17.10
Домніченко З.О.
5 Вокальний №3

Вокальний №4
понеділок, четвер
віторок,
п'ятниця
Каб. №2514.20-16.20 17.10-19.10 Домніченко З.О.
6 Ансамбль народних інструментів (1-11 кл.) І гр Вівторок, четвер

П’ятниця
Каб. № 33 12.00-15.00


12.00-14.00
Семенякіна Г.І.
ІІ гр Вівторок, четвер

П’ятниця
15.00-18.00


14.00-16.00
Семенякіна Г.І.
ІІІ гр Середа

П’ятниця
12.00-18.00

16.00-18.00
Семенякіна Г.І.
Кiлькiсть переглядiв: 204