/Files/images/school2168.jpg

Школа – великий і відповідальний період життя кожної людини. Дорога життя направить кожного в незвідані далі, але перші кроки дорослості кожен робить тут – в Царстві думок, ідей, творчості і дружби.

ЗЗСО №51 пишається своїми випускниками і тими, хто сьогодні творить її історію. Великі педагоги, лікарі, художники, артисти, політики, робітники і, навіть, просто батьки – це ті люди, які зробили свій вибір стосовно майбутнього в рідній школі під час уроку, простого спілкування з вчителем.

Заклад освіти пишається усіма своїми дітьми, які несуть гордо і велично звання Людина Честі, Людина Добра, Людина Милосердя!

ЗЗСО №51 пишається знаннями і творчими здобутками, а також атмосферою, яка панує в закладі.