Корисні посилання | Кафедра програмної інженеріїї

Додаткові корисні ресурси
для дистанційного навчання

Навчально-методичний ресурс OSVITANET – інтерактивні версії навчальних атласів та контурних карт з природознавства, географії та історії.

Khan Academy
– безкоштовна освітня платформа для школярів. На сайті є курси з математики, фізики, хімії, історії, фінансів, економіки, біології, мистецтва, комп’ютерних наук тощо.

Youtube-канал "Цікава наука"

PhET
- лабораторія вивчення імпульсу

Цифрові уроки від MOZAIK education

Тренажер з правопису української мови. Вправи онлайн (on-line).

Експрес-урок української

Лепетун допоможе вам вивчити українську мову швидко і весело | Мова – ДНК нації

Matific
- безкоштовний ресурс для вивчення математики в ігровій формі для учнів 1-6 класів. Учні можуть вирішувати задачі, проходити тести, досліджувати математичні концепції та прийоми. Matific дозволяє відстежувати успіхи всіх учнів через звіти в реальному часі (для цього потрібно заповнити форму