ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ ЖЕЛНІНУ ЄГОРУ ВАЛЕРІЙОВИЧУ (20.02.2024р)

/Files/images/2024_schen-berezen/МЕмор дошка.jpg

24 лютого 2022 Желнін Є.В. добровольцем пішов на захист рідної України, перебував на військовій службі в 113-й бригаді 209-го батальйону Сил територіальної оборони України. Рятуючи життя бійців, дістав 4 поранення, контузію, був нагороджений медаллю «За хоробрість у бою».

Желнін Єгор Валерійович загинув 17 серпня 2023 року неподалік селища Хромове Бахмутського району Донецької області під час евакуації поранених. Потрапивши під артилерійський та мінометний обстріл ворога, задля порятунку накрив одного з бійців собою...

Вчителі та побратими Єгора Валерійовича згадують його як щиру, відверту та відповідальну людину. А для рідних та близьких він назавжди залишиться надійною і чуйною людиною з добрим серцем і щирою усмішкою.

Війна забирає в нас найкращих, наших батьків, синів та дочок, коханих та друзів. І єдине, що ми можемо зробити для них - пам'ятати. Пам'ятати те, що вони поклали свої життя за свободу та мир у нашій країні. За те, щоб ми з вами прокидались у своїх домівках поруч з тими, кого ми любимо.

Герої не вмирають...

Слава Україні! Героям Слава!

Кiлькiсть переглядiв: 39