/Files/photogallery/1745/IMG_0995.JPG


Місія закладу освіти


1. Сприяти розвитку творчої інтелектуальнорозвиненої особистості на основі профільного та поглибленого вивчення предметів, мережі позакласних форм роботи.
2. Допомогти дітям оволодіти за допомогою активної участі в навчанні, знаннями, навичками, практичними здібностями і твердим наміром їх застосувати у швидко мінливому світі.
3. Ростити і зміцнювати в дитині відчуття гордості за країну, в якій він живе, показуючи різноманіття талантів її громадян в літературі, культурі, спорті, виховувати почуття особистої відповідальності за подальшу долю своєї країни.
4. Прищеплювати любов і повагу до Батьківщини, вивчаючи історію, знайомлячись з традиціями українського народу, творчістю народних колективів, історичними пам’ятникам, досліджуючи окремі куточки рідного краю.
5. Створювати сприятливий психологічний мікроклімат для учнів та вчителів з метою успішної організації освітнього процесу.
6. Сформувати уявлення у підростаючого покоління щодо професійного самовизначення; виховувати усвідомлення перспектив особистісного зростання.
7. Вчити ставити перед собою цілі, знаходити шляхи їх досягнення, долаючи при цьому всі труднощі.
8. Вчити дітей бути успішними в житті, розуміти власну значущість у суспільстві людей.
9. Зберігати здоров'я дітей через створення здоров'язберігаючого середовища та залучення їх до активного заняття спортом.
10. Розвивати особистісні моральні цінності, правову культуру, толерантність до інших народів, релігії, культури.
Кiлькiсть переглядiв: 3825