Олімпійське лелеченя

04.05.2018 на базі обласного училища фізичної культури відбувся обласний фінал Всеукраїнських змагань "Олімпійське лелеченя" за участі команд загальносвітніх шкіл міста Харкова гімназія №144 Московського района та ЗОШ 51Шевченківького района , ЗОШ № 1 міста Купянська та Чемужівської ЗОШ Зміївського района. До учасників заходу завітали видатні спортсмени та тренери дворазова Олімпійська чемпіонка Заслуженний майстер спорту Людмила Джигалова бронзовий призер Ігор олімпіади Заслуженний майстер спорту Богдан Бондаренко та Заслуженний тренер України Віктор Бондаренко.Вони звернулися до дітей з словами привітання слова привітання від олімпійської спільноти Слобожанщини учасникам висловив голова Відділення НОК України Віктор Христоєв.