Разом до Перемоги!

Добро й милосердя – це два крила, на яких тримається людство. Найцінніший ресурс, що є в Україні, — це ЛЮДИ. Люди, які,незважаючи на зайнятість, постійні "привіти" з боку сусідів, пам'ятають,кому вони повинні завдячити, що мають можливість жити, спілкуватися, радіти новому дню. І найменше, що ми можемо зробити, це робити донати й допомагати нашим хлопцям на передовій.

Наша команда, команда небайдужих людей, учнів і батьків 7-А класу, з початку повномасштабної війни в Україні працює 24/7, щоб зробити життя наших захисників зручнішим, теплішим, радіснішим. Завдяки розгалуженим зв'язкам класного керівника Черкасової Тетяни Євгенівни робота ведеться постійно по трьох напрямках: Куп'янський, Бахмутський, окремо Чорнобаївка. Закуповуємо флісові штани, шкарпетки, устілки, каремати, флісові шарфи, білизну , ковдри,пошили 10 пледів. На період сезонних захворювань закупаємо противірусні ліки, гарячі напої, протизапальні й знеболювальні ліки. Щоб наші дорогі захисники могли зігрітися, виробляємо окопні свічки. І обов'язково не забуваємо про смаколики! Наша волонтерська родина постійно розширюється. До нас приєднуються вчителі ліцею Завадська М.Л., Соловйова Л.В., Пилипенко Л.А. Не залишаються байдужими й батьки наших випускників Митини Тетяна й Олександр, Жихар Ігор, Селедкова Ольга, Андрій Великохатько. Більшість із нас розуміє, що світ тримається на добрі та на гарних учинках, тому вчителі та учні не просто говорять про добро та чекають його від інших, а реально діють, намагаються зробити світ кращим своїми добрими, корисними справами.

Разом до Перемоги!