До 210-го Дня народження Тараса Шевченка

11 березня 2024 року в Харківському ліцеї № 51 було проведено захід-гру до 210-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка. Учні 5 – 8 класів відновили в пам’яті факти із життя поета й художника, вивчені вірші, розгадували кросворди, розшифровували кроссенси й ребуси, працювали з ілюстративним матеріалом. Учні відрізняли факти від фейкової інформації про Тараса Шевченка, розкривали підтексти образів-символів, типових для Кобзаревих творів. Захід об’єднав учнів різного віку, учителів. Учасники генерували ідеї, доповнювали думки одне одного, заохочувалися співпраця, кмітливість, обізнаність. Найактивніші учасники заходу отримали заохочувальні відзнаки.

Минають роки, але творчість Тараса Шевченка набуває нових і нових сенсів, а в сучасній Україні актуалізувалася особливо. Великий Кобзар навчає любити Батьківщину, українську мову, мальовничу природу, поважати славетну історію, виборювати свободу будь-що, дорожити родиною.

/Files/images/2024_schen-berezen/210-та річниці від Дня народження Тараса Шевченка (1).png