Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки

Сьогодні, четвертого квітня, у багатьох країнах світу відбуваються різноманітні заходи з нагоди Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги в діяльності, котра пов’язана з розмінуванням, пише УНН.

На жаль, з початку повномасштабного російського вторгнення ця подія стала більш ніж актуальною для України.

За оцінками представників влади та експертів, на даний момент в Україні потенційно замінованими залишаються більше 155 тисяч квадратних кілометрів території. На повне розміновування України знадобиться до 70-ти років, близько 37 мільярдів доларів та більше десяти тисяч саперів.

З початку війни саперні підрозділи знищили більше 750 тисяч різноманітних вибухонебезпечних предметів.

На жаль, з 24 лютого 2022 року, підірвавшись на мінах та інших вибухонебезпечних предметах загинуло 277 українців, з них – 14 дітей. Отримали травми 610 осіб, з них – 74 дитини.

/Files/images/2024_schen-berezen/8207.jpeg

/Files/images/2024_schen-berezen/8209.jpeg

Інтерактивний урок із мінної безпеки для молодшої школи

Інтерактивний урок із мінної безпеки для старшої школи