/Files/images/0_b4185_bf3a085d_S.jpg.png

МЕРЕЖА ПРОФІЛЬНИХ КЛАСІВ (2016/2017 н.р.)

КласКількість учнів Напрям диференціації навчання ПрофільМова навчання
10-А 22 ФілологічнийУкраїнської філології Українська
10-Б 28Суспільно-гуманітарний Економічний Російська
11-А 25Суспільно-гуманітарний Правовий Російська

ДОСЯГНЕННЯ УЧНІВ
ІЗ ПРОФІЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ (2016/2017 н.р.)

1. Всеукраїнський турнір юних правознавців (районний етап) - ІІ місце.

2. Районний етап обласного фестивалю ораторського мистецтва за темою "Щасливий вік той, у якому живе твій подих долі й мрій... (М.Вінграновський)" в номінації "За оригінальність змісту" - Волошина Ірина.
3. Всеукраїнський турнір юних правознавців (фінальний етап) - І місце у складі збірної команди м. Харкова.
4. Всеукраїнська учнівська олімпіада з історії (районний етап) - ІІІ місце (Поляков О., Мінухін Б., Дяченко С.)
5. Всеукраїнська учнівська олімпіади з математики (районний етап): Кошовий О.- ІІ місце, Матвєєнко О., Степаненко П., Білоуско В. - ІІІ місце.
6. Міський турнір з ділової гри "МЕКОМ" на базі Харківського торгівельно-економічного інституту - І та ІІ місця (учні 10-Б класу в складі двох команд)
7. Всеукраїнська учнівська олімпіада з економіки (районний етап): Першина Т., 10-Б - ІІ місце, Поляков О., 10-Б - ІІІ місце.
8.Всеукраїнський турнір юних істориків: районний етап - ІІ місце, міський етап - ІІ місце.