/Files/images/0_cd203_9aab45c1_S.jpg.png

Результативність участі учнів

у предметних турнірах (2017/2018 н.р.)

1. І (районний) етап ХІІ міського турніру юних математиків для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів - ІІІ місце (керівник - Соловйова Л.В.)

2. І (районний) етап Х міського турніру юних правознавців для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів - ІІ місце (керівник - Бармас О.В.)

3. І (районний) етап ХІ міського турніру юних економістів для учнів 10-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів - ІІІ місце (керівник - Андрущенко О.В.)

4. І (районний) етап ХІІ міського турніру юних істориків для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів - ІІІ місце (керівник - Бармас О.В.)

5. ІІ (міський) етап ХІІ турніру юних істориків для учнів 9-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів - ІІ місце (керівник - Бармас О.В.)

6. ІІІ (фінальний) етап ХІІ турніру юних істориків - ІІІ місце (керівник - Бармас О.В.)